Minulý rok nám Elon Musk predstavil jeho novú firmu na kopanie tunelov, The Boring Company. A aby ju mal začo financovať rozhodol sa, že začne predávať šiltovky s názvom tejto spoločnosti. Jednalo sa samozrejme o limitovanú edíciu. Na predaj bolo 50 000 šiltoviek, ktoré sa predávali po 20 amerických dolárov. Elon po vypredaní všetkých šiltoviek nie len že celkom slušne zarobil, ale na svojom Twitteri sľúbil, že po vypredaní zásob, spoločnosť začne predávať plameňomety. Pred pár dňami sme písali o prvom plameňomete The Boring Company, avšak na oficiálny predaj na stránke spoločnosti ešte čakáme.

Po vytvorení plne funkčného plameňometu sa zdá, že Elon Musk, generálny riaditeľ The Boring Company a iných firiem, pokračuje vo svojom úsilí vždy plniť svoje sľuby aj keď nie vždy načas. Elon ďalej sľúbil, že náhodne vyberie desať šťastlivcov, ktorí si kúpili šiltovku The Boring Company a následne dostanú príležitosť, nahliadnuť na projekt prvého tunelu tejto spoločnosti a obsluhovať jeden z tunelovacích strojov.

Pamätáte si príbeh Charlie a továreň na čokoládu od Britského spisovateľa Roalda Dahla? Ak áno tak zatiaľ poznáme 1. štastlivca, ktorý si svoj “zlatý kupón” našiel vo svojom emailovom boxe.

Jeden z členov online komunity portálu Reddit v skupine BoringCompany zistil, že dostal e-mail, v ktorom bolo uvedené, že bol vybraný ako jeden z desiatich šťastných kupcov šiltoviek, ktorých čaká špeciálna prehliadka po The Boring Company v LA. Redditor pripustil, že pôvodne mal pochybnosti z legitímnosti tohto e-mailu, pretože sa domnieval, že správa mohla byť náhodne odoslaná všetkým 50 000 kupujúcim šiltovky. Avšak keď iní členovia komunity potvrdili, že takýto email nedostali, legitímnosť emailu sa zdala nespochybniteľná.

Tu je preložený text emailu, ktorý zdieľal šťastný víťaz:

Predmet: Prehliadka The Boring Company

Ahoj,

Gratulujem! Tak ako Elon napísal v jednom z jeho tweetov, bol si náhodne vybraní ako jeden z desiatich šťastných milovníkov šiltovky a bol si pozvaný na prehliadku tunelov Boring Company v LA, riadiť náš stroj na vŕtanie tunelov a navštíviť náš Hyperloop Competition (súťaž Hyperloop) tento rok v lete!

Očakávaj, že viac informácií dostaneš koncom februára o konkrétnych dátumoch. Upozorňujeme, že ak sa rozhodneš zúčastniť sa, budeš si musieť pokryť vlastné náklady na dopravu a ubytovanie.

Prines si nejaké topánky, ktoré sa môžu zašpiniť … a svoju šiltovku, samozrejme.

Muskova firma The Boring Company pozýva 10 náhodných kupujúcich na túr po tuneloch a súťaž Hyperloop

To znamená, že pre desiatich šťastlivcov, ktorí si kúpili šiltovku The Boring Company čaká jedinečná prehliadka a to nie len po samotnej spoločnosti, ale budú mať príležitosť vyskúšať jeden z tunelovacích strojov, či už Godota alebo Line-Storm. A to nie je všetko, vyžrebovaní sa budú môcť zúčastniť nadchádzajúcej súťaže Hyperloop.

Termíny pre súťaž Hyperloop zatiaľ neboli oznámené, hoci oficiálne dokumenty pre túto udalosť uvádzajú, že finále sa bude konať niekedy v lete. V tomto ohľade sa dokonale zhoduje časová os v e-mailovej správe o oznámení udalosti Hyperloop.

Kúpili ste si šiltovku? A keby vám prišiel takýto email využili by ste príležitosť odletieť do LA? 🙂

Zdroj: Electrek

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here