Elon Musk zase raz ukázal aký je skvelý podnikateľ a dokázal to čo snáď zatiaľ nikto, okrem možno Apple, nedokázal, respektívne určite nedokázal v automobilovom priemysle. Elon Musk po tom čo reagoval začiatkom marca na krásny dopis od jednej z jeho fanúšičiek, mladej Brie z 5. ročníka, sa na jej želanie rozhodol spustiť oficiálnu súťaž pod záštitou Tesly. A tak pre jednu zo svojich firiem získal stovky reklám a zadarmo! Fanúšici Tesly sú oddaní svojej značke a tak Tesla o výber nemala núdzu.

Do súťaže sa mohol prihlásiť každý a ako Tesla včera oznámila na svojom Twitteri, prišli jej stovky reklám. Tesla včera oznámila, že do piatku tohto týždňa majú ľudia čas hlasovať za tú najlepšiu reklamu z desiatich, ktoré Tesla vybrala. Prvé tri s najviac like(ami) budú odvysielané počas predstavovania najnovšieho elektromobilu od Tesly, Modelu 3. Akcia odovzdávania prvých Modelov 3 bude prístupná online a tak si tieto reklamy budú mať možnosť pozrieť fanúšikovia po celom svete. Hlasovanie prebieha na Twitteri, obľúbenom médiu všetkých firiem Elona Muska.

Nižšie si môžete pozrieť reklamy a zahlasovať za tie, ktoré sa vám páčia priamo na Twitteri. Pod článkom rovnako nájdete naše hlasovanie v ktorom môžete vybrať jednu reklamu, ktorá vás najviac zaujala! Výsledky hlasovania, ako aj reklamu, ktorá vyhrala v našom hlasovaní vyhlásime na našej facebookovej stránke. Tak si užite týchto 10 krásnych reklám plných fantázie a krásnych elektromobilov od Tesly.

Lepšia budúcnosť

Tesla školský výlet

Súťaž dojazdu elektromobilov: Ako ďaleko dokáže ísť elektromobil?

 

Príspevok do súťaže Loveday

Vesmírne rakety. Na Zemi.

Sonine SUPER RÝCHLE Tesla fanúšikovské video!

Príjmi Energiu!

Jar

Víkendové vybrácie

Nádej

Tak ktorá reklama vyhráva u teba? Podeľ sa s nami a zahlasuj aj v našom rebríčku, nech vieme aké tri reklamy by vyhrali na Slovensku! 🙂

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here