Počuli ste už o Tesla Referral Program, alebo teda o odporúčacom systéme od Tesly? Tak v skratke. Každý zákazník, ktorý si kúpi Teslu získa špeciálny kód. Keď si na základe majiteľa Tesly s kódom kúpi Teslu rodinný príslušník, známy, alebo sused, majiteľovi sa do programu započíta jedno odporúčanie. A na základe týchto odporúčaní je následne majiteľ odmeňovaný rôznymi cenami. Na základe tohto programu bolo vytvorených nespočetne veľa YouTube kanálov či blogov, kde sa ľudia snažili predať čo najviac elektromobilov Tesla. Napríklad minulý rok sa jednému z YouTuberov podarilo predať až 55 Tesiel a to v hodnote 5 000 000 amerických dolárov a jeho cena bola 100% zľava na novú generáciu Tesla Roadsteru.

Myšlienka tohto nápadu vznikla na výročnom stretnutí akcionárov, keď rozmýšľali ako poďakovať svojím kupcom. Program odvtedy prešiel niekoľkými opakovaniami a aj rôznymi zmenami.

Vďaka novému programu od Tesly máš možnosť šoférovať kamión Tesla Semi
Zdroj: Tesla

Nové kolo Tesla Referral Program

Hneď po skončení predchádzajúceho kola Tesla Referral Programu sa majitelia dočkali nového kola. Tak ako v minulom kole, aj teraz noví zákazníci, ktorí použijú promo kód spoločnosti Tesla na kúpu nového Modelu S alebo X, získajú doživotné nabíjanie v sieti Supercharger zdarma. Toto kolo programu beží od začiatku februára 2018 do 30.apríla 2018.

Okrem odmien pre svoje vozidlá existuje aj odporúčací program divízie Tesla Solar. Noví zákazníci po odporúčaní dostanú predĺženú 5-ročnú záruku na inštaláciu Tesla solárnych panelov a odporúčatelia dostanú za prvé štyri odporúčania $400 dolárov v hotovosti alebo $750 dolárov v Tesla kredite a za piate odporúčanie získajú limitovanú edíciu batérie Powerwall 2.

Jednou z nových cien v tomto kole programu je aj šanca šoférovať ťahač Tesla Semi a dá sa získať omnoho jednoduchšie – každý, kto sa prihlási na odber noviniek Tesla prostredníctvom promo kódu, je zaradený (vrátane odporúčateľa) do týždennej tomboly o jazdu na Teslu Semi na testovacej dráhe vo Fremonte, plus budú k dispozícii aj ďalšie ceny pre vodiča s najlepším časom na trati!

Ostatné ceny ostali od predchádzajúcich kôl nezmenené. Tu je kompletný zoznam cien pre toto kolo programu:

1-2 odporúčania: Majitelia si môžu vybrať jednu z nižšie uvedených cien za každé odporúčanie.
Nástenný nabíjací konektor vo farbe Signature Black s podpisom Elona Muska: Tento matný čierny nástenný konektor je možné získať exkluzívne cez referral program. Produkt sa začne dodávať v marci tohto roku.
Detská verzia elektrického Modelu S v limitovanej edícii (Founders Series) – vrátane predných svetlometov, stereo systému a nabíjacieho portu.

3 odporúčania: Majitelia si môžu vybrať jednu z nižšie uvedených možností za tretie odporúčanie.
21″-palcové “Arachnid” kolesá pre Model S alebo 22″-palcové kované kolesá pre Model X
Model S alebo Model X na týždeň. Zažite nový Model S alebo Model X na jeden týždeň doma alebo na ceste. Ak túto cenu nevyužijete, môžete tým potešiť priateľov alebo rodinu.

4 odporúčania: Limitovaná edícia (Founders Series) batérie Powerwall 2. Táto verzia batérie nie je verejne dostupná a bude sa dodávať od jesene 2018.

5 odporúčaní: Pozvánka na predstavenie nových produktov Tesla – Zažite našu ďalšiu oficiálnu udalosť. VIP pozvánka platí pre vás a jedného hosťa, ktorého so sebou zoberiete.
Token pre solárnu strechu Tesla Solar Roof – token pre prioritné inštalovanie Tesla solárnej strechy. Ak túto cenu nevyužijete, token môže byť pridelený vašim priateľom alebo rodine.

Nie je však zmienka o „ročných oceneniach“, ktoré mali byť zahrnuté už do minuloročného programu, ani o „tajných úrovniach“, ktoré sa ukázali v mobilnej aplikácii spoločnosti Tesla. Tak sa nechajme prekvapiť a kupujme Tesly! 😀

Zdroj: Electrek

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here