Elon Musk je človek ako každý iný, teda, vraj je Elon Musk človek ako každý iný. Elon je jedným z najproduktívnejších ľudí na svete a jeho zamestnanci v SpaceX ho povýšili ešte na vyšší level. Elon Musk získal 8. miesto v rebríčku 100 najlepších CEO (výkonných riaditeľov) na portáli Glassdoor. Na tomto portáli hlasujú a udávajú hodnotenie práve zamestnanci, samozrejme v anonymite.

Elon opäť lámal rekordy!

Musk získal viac ako 98% pozitívnych hodnotení od svojich zamestnancov, a tým nie len, že prekonal, ale priam zosmiešnil doterajšie najvyššie rekordné skóre 67%.

Tomuto listu momentálne na prvom mieste panuje Benno Dorrer z firmy The Clorox Company, čo je nadnárodná, verejne obchodovateľná spoločnosť pôsobiaca a predávajúca svoje produkty po celom svete. Ďalším výkonným riaditeľom, ktorý je v rebríčku pred Muskom, je výrobca chipov, ktorý je dokonca vlastníkom podielov v Tesle a je výkonným riaditeľom firmy NVIDIA, Jen-Hsu Huang, ktorý sa umiestnil na 6. mieste.

najlepší riaditeľ
Zdroj: foolcdn

Ostatné Muskove firmy sa nekvalifikovali

Muskove hodnotenie prišlo čisto len z firmy SpaceX, kedže jeho firmy Tesla, The Boring Company, Neuralink či OpenAI sa nekvalifikovali, pretože nespĺňali všetky požiadavky na to, aby firma mohla byť zaradená do tohto listu. No faktom je, že tento “človek ako každý iný” naraz pôsobiaci na vysokých pozíciách v týchto všetkých firmách, je testamentom jeho pracovitosti, inteligencie a hlavne jeho organizačných schopností.

“Povedal by som, že sa treba sústrediť na signály radšej ako na hluk” povedal portálu Glassdoor. “Nestrácajte čas na riešeniach a produktoch, ktoré nespravia niečo lepším.”

SpaceX čaká svetlá budúcnosť

Muskove pozitívne hodnotenie napovedá, že SpaceX v budúcnosti čakajú veľké veci. SpaceX sa tak isto ako samotná firma umiestnila na jednom z listov portálu Glassdoor, ako 40. najlepšie miesto kde pracovať v roku 2017.

Musk a SpaceX budú určite naďalej pokračovať v šialenom tempe, v ktorom firma aj Musk žijú, pracujú a inovujú, takže sa môžme naďalej tešiť na kvantá noviniek a správ. Veď už tento týždeň SpaceX plánuje vypustiť svoj tretí štart rakety Falcon 9 v priebehu 9 dní.

Elon Musk vie byť krutý, príliš priamy, niekedy až neľudský, no vyzerá to tak, že ľudia dokážu tieto vlastnosti tohto génia súčastnosti potlačiť do úzadia a sústrediť sa na to čo je dôležité, a to je schopnosť inšpirovať ľudí a dostať z nich to najlepšie.

Zdroj: TeslaRati

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here